těstovinový salát s kuřecím masem a fazolemi

: X

2 187,5 kJ :
522,81 kcal:
1x porce (350 g) :
Saláty :
0 g :
49 g :
-    :
17,15 g :
-    :
-    :
-    :
-    :
65,45 mg    :
0,875 g :
8,4 g :
- :
- :
- :

 těstovinový salát s kuřecím masem a fazolemi

:

těstovinový salát s kuřecím masem zpravidla obsahuje vařené těstoviny (bílé či celozrnné) a opečené, ugrilované či uvařené kuřecí maso. Další složky mohou být značně variabilní. Nejčastěji se však přidává čerstvá zelenina (cibule, rajčata, papriky, okurky aj.), sterilovaná či vařená zelenina (mrkev, hrášek, kukuřice aj.), nějaké pojidlo (olej, jogurt, majonéza a další), různé druhy luštěnin a dochucovací prostředky (kečup, hořčice, koření, bylinky, sůl aj.).

:

těstovinový salát (z celozrnných těstovin) s libovým kuřecím masem, zeleninou (nejlépe čerstvou) a rozumným množstvím kvalitního tuku (olej lisovaný za studena), se určitě hodí pro zdravý životní styl. Je bohatý na komplexní sacharidy, bílkoviny, vitamíny, minerální látky i vlákninu.

:

při redukční dietě zvyšte podíl zeleniny a libového kuřecího masa na úkor těstovin.

 

 

„Díky za to, že jste!!! I díky tomu jsem zhubla přes 20 kg a pokračuji. Nejen že za mě hlídáte přísun kalorií, ale co je pro mě důležité...dozvím se podle přehledu DDD, co ještě...“

Android app on Google Play

:

X

:

 

1.2
1.375
1.55
1.725
1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...