mléko kefírové 1,1% Pilos

Množství: X

Co je jídelníček
340,8 kJ Energie:
81,45 kcalKalorie:
1x 200g Jednotka:
Mléko Kategorie:
Pilos Značka:
6,6 g Bílkoviny:
8,2 g Sacharidy:
8,2 g    Z toho cukry:
2,2 g Tuky:
1,4 g    Z toho nasycené mastné kyseliny:
-    Transmastné kyseliny:
-    Mononenasycené mastné kyseliny:
-    Polynenasycené mastné kyseliny:
6 mg    Cholesterol:
0,200 g Sůl:
- Vláknina:
- Voda:
266 mg Vápník:
- GI:

Graf složení nutričních hodnot

Graf složení produktu mléko kefírové 1,1% Pilos

Obsah potraviny:

Kefírové mléko obsahuje plnohodnotné bílkoviny, je cenným zdrojem vápníku, fosforu či vitamínů skupiny B. Najdeme zde ale také důležité probiotické bakterie.

Vliv na zdraví:

Probiotické bakterie mají v našem těle několik funkcí: brání pomnožení škodlivých bakterií, potlačují jejich růst v trávicím traktu a tím udržují rovnováhu střevních mikroorganismů, pomáhají vstřebávat ionty, snižovat hladinu škodlivého LDL-cholesterolu v krvi, mírnit alergii na některé potraviny, a dokonce působí preventivně proti karcinomu tlustého střeva. Kysané (fermentované) mléčné výrobky jsou lehce stravitelné a obsahují méně laktózy, než mléko. Pokud vám tedy klasické mléko dělá potíže a máte jen lehčí formu laktózové intolerance, je pravděpodobné, že kysané mléčné výrobky vám mohou zajistit adekvátní náhradu. Kefírové mléko Pilos, s nízkým obsahem tuku, můžete bez obav zařadit na zdravý jídelníček a to i v redukčním období.

Praktické rady:

Výrobek lze použít k přímé konzumaci (třeba na svačinu, když vás tlačí čas) nebo se může stát součástí snídaňových směsí (místo jogurtu). Hodí se ale i do salátových zálivek (s koprem či jinou bylinkou vám jistě zachutná) nebo jím lze nahradit mléko v některých moučnících (bublanina aj.). Mléko ani mléčné výrobky nezahleňují organismus – je to pouze jeden z mnoha mýtů, které se rozšířily ve společnosti.

 

Všechny ohlasy uživatelů

Ohlasy uživatelů

 

„Skvělé stránky, musím pochválit všechny kteří se na nich podílejí. Moc mi pomáhají, začala jsem více pít a uvědomila si co jsem dříve jedla. Používám je již dva měsíce a...“ Více

Sociální sítě

Mobilní aplikace

Android app on Google Play

Zašlete nám Váš názor

Množství:

X

Zvolte dobu:

 

Kategorie pro volbu pravidelného denního výdeje.

Pokud si nastavíte jednu z těchto kategorií, bude váš bazální metabolismus navýšen o násobek uvedený v posledním sloupci. Tím získáte odhadnutý celkový denní výdej a nemusíte vyplňovat vaše aktivity do jídelníčku.

Kategorie Popis Index
Sedavý Málo pohybu nebo žádný. Sedavé zaměstnání. 1.2
Lehce aktivní Cvičení nebo sport 1-2 dny v týdnu. Práce s pohybem. 1.375
Středně aktivní Cvičení nebo sport 3-5 dní v týdnu a práce s pohybem. 1.55
Velmi aktivní Cvičení nebo sport 6-7 dní v týdnu nebo velmi náročné zaměstnání. 1.725
Extrémně aktivní Velice náročné aktivity nebo sporty a velmi náročné zaměstnání. 1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...