mléko kefírové 1,1% Pilos

Množství: X

Co je jídelníček
340,8 kJ Energie:
81,45 kcalKalorie:
1x 200g Jednotka:
Mléko Kategorie:
Pilos Značka:
6,6 g Bílkoviny:
8,2 g Sacharidy:
8,2 g    Z toho cukry:
2,2 g Tuky:
1,4 g    Z toho nasycené mastné kyseliny:
-    Transmastné kyseliny:
-    Mononenasycené mastné kyseliny:
-    Polynenasycené mastné kyseliny:
6 mg    Cholesterol:
0,200 g Sůl:
- Vláknina:
- Voda:
266 mg Vápník:
- GI:

Graf složení nutričních hodnot

Graf složení produktu mléko kefírové 1,1% Pilos

Obsah potraviny:

Kefírové mléko obsahuje plnohodnotné bílkoviny, je cenným zdrojem vápníku, fosforu či vitamínů skupiny B. Najdeme zde ale také důležité probiotické bakterie.


Vliv na zdraví:

Probiotické bakterie mají v našem těle několik funkcí: brání pomnožení škodlivých bakterií, potlačují jejich růst v trávicím traktu a tím udržují rovnováhu střevních mikroorganismů, pomáhají vstřebávat ionty, snižovat hladinu škodlivého LDL-cholesterolu v krvi, mírnit alergii na některé potraviny, a dokonce působí preventivně proti karcinomu tlustého střeva. Kysané (fermentované) mléčné výrobky jsou lehce stravitelné a obsahují méně laktózy, než mléko. Pokud vám tedy klasické mléko dělá potíže a máte jen lehčí formu laktózové intolerance, je pravděpodobné, že kysané mléčné výrobky vám mohou zajistit adekvátní náhradu. Kefírové mléko Pilos, s nízkým obsahem tuku, můžete bez obav zařadit na zdravý jídelníček a to i v redukčním období.


Praktické rady:

Výrobek lze použít k přímé konzumaci (třeba na svačinu, když vás tlačí čas) nebo se může stát součástí snídaňových směsí (místo jogurtu). Hodí se ale i do salátových zálivek (s koprem či jinou bylinkou vám jistě zachutná) nebo jím lze nahradit mléko v některých moučnících (bublanina aj.). Mléko ani mléčné výrobky nezahleňují organismus – je to pouze jeden z mnoha mýtů, které se rozšířily ve společnosti.


 

Všechny ohlasy uživatelů

Ohlasy uživatelů

 

„Děkuji Vám za perfektní zábavu, tento program se dle mého názoru povedl. Moc mě baví si plánovat jídlo, člověk má stále přehled o potravinách či aktivitách. Pár potravin jsem si...“ Více

Sociální sítě

Mobilní aplikace

Android app on Google Play

Zašlete nám Váš názor

Množství:

X

Zvolte dobu:

 

Kategorie pro volbu pravidelného denního výdeje.

Pokud si nastavíte jednu z těchto kategorií, bude váš bazální metabolismus navýšen o násobek uvedený v posledním sloupci. Tím získáte odhadnutý celkový denní výdej a nemusíte vyplňovat vaše aktivity do jídelníčku.

Kategorie Popis Index
Sedavý Málo pohybu nebo žádný. Sedavé zaměstnání. 1.2
Lehce aktivní Cvičení nebo sport 1-2 dny v týdnu. Práce s pohybem. 1.375
Středně aktivní Cvičení nebo sport 3-5 dní v týdnu a práce s pohybem. 1.55
Velmi aktivní Cvičení nebo sport 6-7 dní v týdnu nebo velmi náročné zaměstnání. 1.725
Extrémně aktivní Velice náročné aktivity nebo sporty a velmi náročné zaměstnání. 1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...