chléb žitno slunečnicový, FIT Den Penam

: X

386,82 kJ :
92,45 kcal:
1x kus (42 g) :
Pečivo slané :
Penam :
2,52 g :
14,28 g :
1,26 g    :
2,1 g :
0,336 g    :
-    :
-    :
-    :
-    :
0,546 g :
2,94 g :
- :
- :
- :

 chléb žitno slunečnicový, FIT Den Penam

:

výrobek je složen z celozrnného žitného šrotu, žitného kvasu (voda, celozrnná žitná mouka a šrot), vody, slunečnicových semen, sirupu z cukrové řepy, soli, karamelového sirupu, droždí a pšeničné mouky.


:

celozrnné žitné pekařské výrobky jednoznačně patří na vyvážený jídelníček a mohou je zařadit také osoby s redukční, či diabetickou dietou.

Žito obsahuje zdraví prospěšnou rozpustnou vlákninu a pestrou škálu minerálních látek, které vyživují organismus a posilují imunitní systém.

Semínka slunečnice pomáhají snížit hladinu cholesterolu i cukru v krvi a přispívají k ochraně srdce a cév. Pravidelná konzumace těchto semen také zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů a zklidňuje nervy.

Výrobek může obsahovat stopy sezamu.


:

chléb a pečivo s vysokým podílem vlákniny se nehodí zejména pro malé děti a osoby s šetřící dietou.


 

 

„S pomocí vaší aplikace se mi podařilo za měsíc shodit deset kg a jde to neustále dál. Využívám rovněž aplikaci pro mobilní telefon, která mi usnadňuje spoustu práce s...“

Android app on Google Play

:

X

:

 

1.2
1.375
1.55
1.725
1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...