Fitness celozrnné cereálie Nestlé s mlékem

Množství: X

Co je jídelníček
1 578 kJ Energie:
377,14 kcalKalorie:
1x 100 g Jednotka:
Cereálie a musli Kategorie:
Nestlé Značka:
8,4 g Bílkoviny:
78,4 g Sacharidy:
17,2 g    Z toho cukry:
1,4 g Tuky:
0,400 g    Z toho nasycené mastné kyseliny:
-    Transmastné kyseliny:
-    Mononenasycené mastné kyseliny:
-    Polynenasycené mastné kyseliny:
-    Cholesterol:
1,25 g Sůl:
5,9 g Vláknina:
- Voda:
647 mg Vápník:
- GI:

Graf složení nutričních hodnot

Graf složení produktu Fitness celozrnné cereálie Nestlé s mlékem

Obsah potraviny:

celozrnné cereálie Fitness od Nestlé obsahují 53 % celozrnné pšenice, rýži, cukr, sirup z invertního cukru, sladový výtažek z ječmene, sůl, glukózový sirup, regulátory kyselosti, antioxidant, vitamíny a minerální látky (vitamíny skupiny B, vápník, železo).

Vliv na zdraví:

tento výrobek má výhodu v tom, že je celozrnný. Na druhou stranu zde najdeme poměrně velké množství sladidel (cukr, sirup z invertního cukru, glukózový sirup), což pro zdraví příliš vhodné není.

Regulátory kyselosti, zde v podobě fosforečnanů sodných, jsou soli kyseliny fosforečné a neměly by mít nežádoucí účinky. Při jejich zvýšeném příjmu však hrozí nedostatek vápníku v těle. Tyto látky se ale nevyskytují pouze v cereáliích. Najdeme je například také v tavených sýrech, masných výrobcích, nealkoholických nápojích, nápojích v prášku či šlehačkách ve spreji. Kromě regulátorů kyselosti mohou totiž sloužit jako emulgátory, stabilizátory nebo tavící soli.

Pokud nemáte problémy s hmotností, cukrovku nebo jiné onemocnění vyžadující omezení cukru, výrobek občas můžete zařadit do jídelníčku. Pořád je to lepší volba, než například čajové pečivo v nekvalitních polevách apod.

Produkt může obsahovat stopy mléka, arašídů nebo ořechů.

Praktické rady:

lepší volbou, než slazené průmyslově zpracované výrobky je určitě vlastnoručně připravené domácí müsli s přídavkem čerstvého ovoce (použít lze také nesířené nedoslazované sušené ovoce). Pokud vám ovoce k doslazení nestačí, přidejte trošku přírodního sladidla (med, javorový sirup, datlový sirup apod.).

Výborné jsou také různé obilné kaše, které se dají připravit na mnoho způsobů - se sušeným ovocem, ořechy, různými druhy semínek, kvalitní čokoládou, karobem, mákem aj.

 

Všechny ohlasy uživatelů

Ohlasy uživatelů

 

„Chtěla bych Vám moc poděkovat za tyhle stránky. Když jsem začala hubnout šlo mi to velice těžko a pomalu.. Až když jsem objevila tyhle stránky tak jsem se naučila rozvrhnout si jídlo...“ Více

Sociální sítě

Mobilní aplikace

Android app on Google Play

Zašlete nám Váš názor

Množství:

X

Zvolte dobu:

 

Kategorie pro volbu pravidelného denního výdeje.

Pokud si nastavíte jednu z těchto kategorií, bude váš bazální metabolismus navýšen o násobek uvedený v posledním sloupci. Tím získáte odhadnutý celkový denní výdej a nemusíte vyplňovat vaše aktivity do jídelníčku.

Kategorie Popis Index
Sedavý Málo pohybu nebo žádný. Sedavé zaměstnání. 1.2
Lehce aktivní Cvičení nebo sport 1-2 dny v týdnu. Práce s pohybem. 1.375
Středně aktivní Cvičení nebo sport 3-5 dní v týdnu a práce s pohybem. 1.55
Velmi aktivní Cvičení nebo sport 6-7 dní v týdnu nebo velmi náročné zaměstnání. 1.725
Extrémně aktivní Velice náročné aktivity nebo sporty a velmi náročné zaměstnání. 1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...