Bebe Dobré ráno mini sušenky kakaové

: X

920 kJ :
219,88 kcal:
1x 50 g :
Cereálie a musli :
Opavia :
3,7 g :
33 g :
14 g    :
7,25 g :
2,15 g    :
-    :
-    :
-    :
-    :
0,315 g :
3,25 g :
- :
- :
- :

 Bebe Dobré ráno mini sušenky kakaové

:

Bebe Dobré ráno mini kakaové obsahují celozrnné cereálie, pšeničnou mouku, čokoládové pecičky, rostlinný olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, dihydrogendifosforečnan sodný, E500 – uhličitany sodné, E503 – uhličitan amonný, E322 – lecitiny, E472 – estery mastných kyselin a, b, c, d, e, f, aroma, sůl, vitamín B1, vitamín B3, vitamín E, železo a hořčík.

:

i když se sušenky BeBe Dobré ráno mini kakaové mohou zdát na první pohled zdravé, realita je značně odlišná, o čemž svědčí výše uvedený obsah výrobku.

Obsažená látka E503 – uhličitan amonný je v malém množství považován za bezpečný. Pokud jde o jeho větší množství, mohou se ale dostavovat potíže jako např. podráždění pokožky na rukou při přípravě těsta nebo problémy související s nerovnováhou kyselého a zásaditého prostředí v těle.

Další „éčka“ v sušenkách jsou hodnoceny bezpečnějším stupněm, než výše zmiňovaná.

Možné alergeny v sušenkách jsou následující: arašídy, gluten, jádra ořechů, mléko, pšenice, semena sezamu, sója a vejce.

:

do jogurtu si nasypejte raději domácí müsli nebo přírodní vločky, do kterých můžete přidat kousek nasekané kvalitní čokolády, nesířené sušené ovoce, ořechy, semínka, trochu medu či přírodního sirupu a jiné zdravé ingredience.

 

 

„KT používám od března 2015. Asi 200dní jsem opravdu poctivě psal a shodil jsem téměř 20kg. Teď už jenom kontroluju sem tam protože si už všechno dokážu spočitat bez psaní. Cítím...“

Android app on Google Play

:

X

:

 

1.2
1.375
1.55
1.725
1.9

Novinky na váš e-mail

Informace ze světa zdravé výživy? Buďte v obraze. Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj a o všech novinkách na Kaloricketabulky.cz se dozvíte jako první. Posíláme 1x za 14 dnů.

* povinné pole
Zajímám se o...